Медичний центр ПРОСТІР. Клініка Юрія Тітовця

повернутися до головної сторінки
написати листа

укр
рус
eng
deutsch

Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити.
Е. Севрус

КОНТАКТИ

Ми працюємо для Вас

щодня: з 8.00 до 19.00
субота: з 8.30 до 14.00
неділя - вихідний

телефони:

(032) 242-15-90
(032) 225-54-84
(032) 225-54-80

адреса:

м. Львів
проспект Свободи, 33


Біопсія шийки матки

  Біопсія шийки матки - взяття ділянки тканини з поверхні шийки матки для гістологічного дослідження, яке обов'язково проводиться при виявленні у жінки дисплазії або ерозії шийки матки, а також при підозрі на злоякісний процес (рак). Від результатів гістологічного дослідження залежить подальша тактика лікування.

Виявлення патологічного ділянки на шийці матки при проведенні розширеної відеокольпоскопії з пробами (йоднегативні ділянки: поля дисплазії, папілярна зона дисплазії, лейкоплакія, передпухлинні зони трансформації ...), а також ознаки клітинної атипіі у цитологічних мазках (ПАП - тест ) є показанням до виконання біопсії шийки матки.
 
Як проводиться прицільна біопсія шийки матки
 
У більшості випадків процедура біопсії малобольова і не вимагає проведення анестезії. У особливо чутливих пацієнток, а також при взятті біопсії з декількох ділянок процедура проводиться під місцевим знеболенням. Для прицільного взяття необхідного матеріалу біопсія шийки матки проводиться під контролем відеокольпоскопа.
 
Кращий період для проведення біопсії - перша фаза менструального циклу, через 3-5 днів після закінчення менструації. Епітелізація пошкодженої ділянки шийки матки проходить протягом двох тижнів, тобто повне загоєння завершується до початку наступної менструації.
 
Після біопсії шийки матки у Вас можуть відзначатися :
 
- помірні тягнуть болі внизу живота протягом 3-5 днів
- незначні кров'янисті виділення протягом 5-10 днів
 
Враховуючи онкологічну настороженість, необхідність у прицільній біопсії шийки матки виникає все частіше.  В нашій Клініці прицільну біопсію проводить лікар вищої категорії, який має великий досвід у лікуванні патології шийки матки. Це дозволяє вчасно та успішно діагностувати захворювання та провести ефективне лікування на ранніх стадіях захворювання шийки матки.
 

Головна | Про Клініку | Репродуктологія | Запитання-відповіді | Наш колектив | Контакти | Відгуки Клієнтів